e-mail: myhome93.design@gmail.com | zamówienia telefoniczne: +48 602 680 351
TWÓJ KOSZYK
pusty
Promocje | Nowości

O nas

Dom, to więcej niż miejsce zamieszkania. Wiążą się z nim emocje, wspomnienia, ciepło domowego ogniska gdzie panuje niepowtarzalny klimat. Sklep ten został stworzony z myślą o osobach z duszą, lubiących otaczać się pięknymi przedmiotami, których estetyka, barwa, materiały, sposób wykonania oraz oryginalny design są na najwyższym poziomie.

"Kolory ścian nadają charakteru wnętrza, dopiero drobne dekoracje odzwierciedlają tajniki naszej duszy".

Dekorowanie domu jest fantastyczną frajdą, ogromną satysfakcją, dumą oraz chlubą. My Home to stosunkowo młoda marka, stawiająca na wysoką jakość, oryginalne wzornictwo. Towar sprowadzany jest z różnych stron świata, dzięki czemu można urządzić ciekawe wnętrza w różnym klimacie, co kto woli. Na codzień i od święta, w domu, ogrodzie, na werandzie, wszędzie tam, gdzie możemy sprawić, by poczuć się jak ktoś wyjątkowy podarujmy sobie odrobinę luksusu. Dobry i korowy design w Twoim zasięgu. Tutaj znajdzeisz mnóstwo fantastycznych inspiracji, by zająć się upiększaniem wnętrz a piękno wyrażamy przedmiotami.

Artykuły oferowane w sklepie My Home to starannie dobrany asortyment produktów o wysokiej jakości, renomowanych europejskich firm dostępnych on - line.

Bez względu na to, czy dajemy się ponieść modnym trendom, czy też tworzymy własny styl, to przy urządzaniu mieszkania zawsze dbamy o przemyślane zgranie wszystkich elementów. W komponowaniu wymarzonej aranżacji pomoże Wam my Home. Nie ma wspanialszego uczucia niż powrót do domu, do swojego "królestwa", które kochasz. Co więcej, nie musisz być podróżnikiem, aby mieś piękne detale, wiedzieć musisz jednak, że gadżety, które odmienią Wasz dom dostaniesz w my Home.W tym tkwi sekret prawdziwie odprężającego wypoczynku, bo bez kolorowych dodatków, odrobiny designu i "szaleństwa", życie byłoby szare i smutne. Wasz dom, to Wasza bajka.

 

 

 

Promowane produkty, nowości w najlepszych cenach
Cena: 24.70 zł
Cena: 37.90 zł
Cena: 36.90 zł
Cena: 27.50 zł
Cena: 24.70 zł
Cena: 37.00 zł
Cena: 25.70 zł
Cena: 36.90 zł
Projekt i realizacja strony www - DevilArt